ПВХ вікна REHAU

Оптимальна якість

Профіль Rehau Euro Design 60

Rehau Euro-Design 60

3-камерні вікна товщиною 60 мм.Широко застосовуються для засклення віконних проємів, лоджій, балконів, офісних, виробничих, складських приміщень. Є чудовим рішенням для будов, в яких немає підвищених вимог до енергозбереження або неопалюваних приміщень.

Віконна система Rehau Euro-Design 70

Rehau Euro-Design 70

5 камерні вікна товщиною 70 мм. Оптимальний вибір (ціна/якість) для засклення вікон та балконних блоків при будівництві нового житла та реконструкції старих приміщень. Ідеально підходять як для об’єктного, так і для приватного будівництва, а також є ефективними при проектуванні будівель з низькими тепловтратами.

Вікно Rehau Brilliant-Design

Rehau Brillant-Design

5 камерні вікна ПРЕМІУМ товщиною 70 мм. Чудово підійдуть для будівництва нового енергоефективного житла преміум класу або для реконструкції чи ремонту вже існуючої квартири чи будинку. Застосовуються для виробництва вікон, балконних і вхідних дверей різного рівня складності та для конструкцій з високим статичним навантаженням.

Rehau Synego

Rehau Synego

6 камерні вікна ПРЕМІУМ КЛАСУ товщиною 80 мм. Використовується для засклення будинків та квартир з низьким споживанням енергії та акцентом на енергозбереженні ( будинки Passive House ). Найкращий вибір для нового житла та для реконструкції вже існуючого. Ідеально підійдуть для дитячих кімнат, забезпечуючи захист від шуму та протягів.

Профіль Rehau Geneo алюміній

Rehau Geneo

6 камерні вікна ЕЛІТ КЛАСУ товщиною 86 мм. Використовуються для засклення будинків та квартир з низьким споживанням енергії та наголосом на енергозбереженні ( Passive House та Active House ). Чудове рішенням для висотного будівництва та реконструкції будівель з великогабаритними віконними конструкціями.