Тканинні ролети - це просто ..., але краса надзвичайна!

Ролети – один з найпростіших і практичних методів дизайну вікна. Всім відомо, що вони забезпечують захист від, яскравого сонячного світла, легко переміщаються по висоті. Необхідно підкреслити те, що рулонні штори якраз забезпечені простими і комфортними механізмом переміщення. І дійсно, при необхідності відкриття вікна на провітрювання ролети згортаються на утримує вал у верхній частині вікна, він має вигляд валика.

Ролети вдало підходять для будинків, квартир і робочих кабінетів, це вдале і вигідне вкладення в красу, практичність, надійність і комфорт.

Склад рулонних штор представляється цілісним полотном з тканин різного виду, полімерних матеріалів з намотуванням на валик. Матеріал просочується спеціальною захисною сумішшю. Розкрій тканини з рулону виконується на основі вимірів вікна. Рулон штори на валику в згорнутому стані може бути як у відкритому стані, так і прихованим в спеціальному декоративному коробі над просвітом вікна. Ні для кого не приховано безперечну перевагу ролет перед різними видами жалюзі – це цілісність полотна і великий вибір тканини, квітів, малюнків, орнаментів і фактур.

Ролети вживають там, де звичайні жалюзі не вписуються в загальний дизайн або стильове рішення приміщення. Треба сказати те, що вони просто також чистяться пилососом або щіткою. Необхідно підкреслити те, що механізм управління і, як багато хто думає, кріпильні елементи міцно закриті, як всі знають, бічними кришками.

Головні плюси, як заведено, тканинних ролетів

  • Можливість затемнювати кімнату до, як люди звикли виражатися, потрібного рівня;
  • Надійна і звичайна захист від знебарвлення, вицвітання і вигорання на сонці;
  • Хороша кандидатура, як ми звикли говорити, звичайним шторам і гардин в місцях, де як раз немає можливості їх застосувати або вони будуть “не до місця” і незручні для впровадження.

Система «BESTA MINI»

Bestamini – є найпопулярнішою системою тканинних ролет за рахунок універсальності застосування, простоти використання, естетичність і невисокої вартості.

Вал намотки тканини – 19мм (максимальна ширина ролет – 1500мм)

Система може бути як вільно висячою, так і мати фіксацію за допомогою магніту або жилки, що необхідно при монтажі на поворотно-відкидну стулку вікна.

Система «BESTASTANDART»

Це відкрита система тканинних ролет, анологічно системі BESTAMINI, але дозволяє оформити отвори великих розмірів.

Вал намотки тканини – 28-40мм (максимальна ширина ролет – до 3000мм)

Система «BESTAUNI»

Тканинні ролети закритих систем практичні і функціональні у використанні. Механізми даних систем працюють плавно і безшумно, виготовлені з матеріалів високої якості.

В закритих системах тканинних ролет вал намотування тканини закритий коробом, що надає виробу особливу естетику, а рух тканини здійснюється по направляючих. Направляючі можуть бути плоскими – (монтаж між штапиків вікна), або об’ємним – (монтаж на раму).

BESTAUNI(плоска направляюча)BESTAUNI (обємна направляюча)

Система «ДЕНЬ-НІЧ»

Система “День-ніч” розроблена на основі системи BESTAMINI. Це одна з найбільш популярних новинок. В системі “День-ніч” використовується принцип горизонтальних жалюзі. Завдяки особливому виду матеріалу, складеному в два шари, що представляє чергування між собою горизонтальні смуги, можна регулювати інтенсивність проникнення сонячного світла в приміщенні. Система призначена для невеликих і середніх проємів.

Вал намотки тканини – 19мм (максимальна ширина ролет – 1500мм,)

Штори плісе

З’явилася нова позиція в переліку систем, що захищають вас від сонячного шторму. Познайомитися зі шторами плісе дуже цікаво. Своєрідний, абсолютно оригінальний метод сонячної захисту, декору, додаткового прикраси вікон будь-яких конструкцій.

До неперевершених переваг рекомендованих систем є можливість закрити ними віконні конструкції з будь-якими розмірами, найрізноманітнішими формами: трапецевидні, арки, вікна трикутних форм, мансардні вікна.

Основна перевага штор – багатосторонність, можливість закрити вікно в будь-який його частини: зверху, знизу або посередині.

Матеріал штор плісе – тканини з високоякісного поліестеру. Особливі властивості тканини отримані різноманітним просоченням: антистатична, пилезахисна, водостійка, вогнетривка, захист від бактерій. Застосовуються такі види тканин:

  • Прозорі тканини
  • Напівпрозорі
  • Світлонепроникні (blackout).

Карнизи штор плісе можна кріпити в проєм, на проєм з використанням кронштейнів для накладного монтажу.

Ефективне регулювання рівня освітленості в кімнаті здійснюється натяжними нитками, що фіксують всі профіля системи.