ЖАЛЮЗІ ГОРИЗОНТАЛЬНІ

Горизонтальні жалюзі це смужки алюмінієвої стрічки шириною 25 або 16 мм, з нанесеним покриттям, стійким до впливу сонячної радіації і перепадів температур. Простота в експлуатації і догляді в поєднанні з низькою ціною, роблять їх безперечним лідером за популярністю.

Горизонтальні алюмінієві жалюзі є, простим, недорогим, якісним і надійним засобом при декоруванні вікна.

Якщо взяти до уваги різноманіття доступних забарвлень ламелей (візерунків, фактури, відтінків), то навіть не маючи досвіду людина зможе оформити свої домашні або офісні вікна, перегородки, прорізи в будь-якому приміщенні – від вимогливої ​​ділової атмосфери, до житлової кімнати, спальні або дитячої кімнати .

Наявність двох систем горизонтальних жалюзі (Магнум В-10 і Холіс В-13):

Магнум В-10 - поєднане управління

Холіс В-13 - роздільне управління

Дві цінові категорії:

Економ – українська і китайська комплектація (як у всіх)

Стандарт – вироби з використанням дорогих високоякісних комплектуючих (Польща, Ізраїль, Швеція)

Горизонтальні жалюзі системи Венус

У горизонтальних жалюзі Venus використовується стандартизований карниз типу Venus.

Крайні частини карниза мають плоску форму, а завдяки оригінальній системі кріплення, жалюзі монтуються впритул до склопакету, утворюючи з вікном єдине ціле.

Естетичний вигляд досягається ще й за рахунок того, що елементи кріплення до вікна залишаються непомітними. Таким чином, вони ідеально вписуються в вікно і економлять простір.

Склад системи Венус (Venus).

З появою пластикових вікон, відразу виникла дилема, як можна встановлювати жалюзі на такі вікна? В пластикових вікнах особливо важливо зручність застосування і гарний зовнішній вигляд, на нинішній день ця проблема вирішена. Завдяки розробці нової системи для горизонтальних жалюзі на пластикові вікна – «Венус», які отримали велику популярність у споживача. Цьому посприяла особлива конструкція системи, що дозволило органічно увійти в конструкцію вікна, вони утворюють з ним єдине ціле, і не порушують герметичність вікна. А сучасне, універсальне, управління здійснюється одним шнуром – монокомандне (підйом, поворот ламелей). Перебуваючи в закритому стані, ламелі повністю перекривають технологічні отвори, і практично повністю захищають від проникнення сонячного світла.

Комплект системи

  1. Плоский карниз управління з ламелями.
  2. Керуючий ланцюжок і фіксатор

(Монокомандне управління).

  1. Шнур натягу і фіксатор.

Даний вид жалюзі відмінно поєднується і доповнюється з іншими елементами декору вікна (фіранки, штори, гардини, тюль)

Вертикальні жалюзі

Людям дуже подобаються зручності. Саме цією характеристикою володіють вертикальні жалюзі: і захищаючи кімнату від прямих сонячних променів, і дозволяючи виконувати м’яке, плавне регулювання світлового оформлення.

Сьогоднішні жалюзі такі, що підходять для оформлення інтер’єрів в будь-яких умовах. І житловий будинок, і офіс придбають нові перспективи затишку і комфорту – в них все просто … але дуже красиво!

Основою вертикальних жалюзі стають різноманітні тканини, що відрізняються в області кольору, прозорості (щільності матеріалу), малюнка, фактури (візерунка), складу, якості. Стійкість до стирання, захист від статичної електрики, відштовхування пилу забезпечує матеріалами спеціальне просочення.

В результаті, один виріб дозволяє вирішити кілька завдань відразу: приватність, регулювання світла, функціональні внутрішні засоби, найсучасніший смак. Не останнім параметром оцінки вертикальних жалюзі є економія ресурсів з оформленням власного житла актуально і вишукано.

Тканинні стрічки в вертикальному положенні – основа пристрою жалюзі. Що може бути простіше? Параметри цього пристрою підходять для самих різних приміщень: від житлових і офісних до складських.

Ванні кімнати, кухні, басейни володіють негативною властивістю їх простору – високою вологістю. Саме вертикальні жалюзі можна без побоювання застосовувати для оформлення інтер’єру в будь-якому з цих типів приміщень.

Яким чином влаштовані вертикальні жалюзі

Натяг стрічок у вертикальному напрямку забезпечується установкою спеціальних тягарців в цокольній кишені кожної стрічки. Ламелі, приєднані до спеціальних тримачів, кріпляться до єдиного карнизу: там вони і обертаються на осі, і переміщаються уздовж карниза. Всі види переміщення виконуються за допомогою рульового механізму.

Ширина застосовуваних стрічок стандартна: як і всі ми застосовуємо стрічки шириною 89 і 127 мм.

Управляти вертикальними жалюзі досить просто. Регулювання світлового потоку виконується за рахунок обертання стрічок на 180 градусів через ланцюжки. Трос дозволяє розсовувати і зрушувати полотнища жалюзі різними способами: до ручки, від ручки, до центру, від центру.

Способи кріплення вертикальних жалюзі:

  • за допомогою спеціальної кліпси кріпимо до стелі;
  • кронштейни дозволяють кріпити до стіни;

Переваги вертикальних жалюзі:

  • установка в різних умовах через можливість різних видів установки;
  • комфортний сервіс, не треба мити і прасувати;
  • неймовірне зручність і надійність;
  • повне здійснення контролю ступеня освітлення;
  • наявність просочення від вигорання;